KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13253374
nr 1325 3374
Humberto Couet. Signerad. Olja på pannå, "sommar ljuvlig äng", 38x28cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:10:31
300 kr
500 kr